VETIKA – Centrum Zdrowia Zwierząt Towarzyszących i Dzikich

vetika

W Przychodni Vetika Wasze zwierzęta otrzymają kompleksową i fachową opiekę weterynaryjną. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu placówki m.in. w cyfrowy rentgen i usg, oraz szerokiej diagnostyce laboratoryjnej (badania krwi, moczu, badania cytologiczne, wymazy, posiewy, szybkie testy diagnostyczne) możliwe jest szybkie rozpoczęcie skutecznego leczenia.

Z taką samą uwagą jak psy i koty traktujemy ptaki i zwierzęta egzotyczne. Specjalistycznym leczeniem obejmujemy gryzonie, króliki, fretki, szopy, jeże, gady (żółwie, gekony, kameleony, agamy, legwany, węże), ptaki (papugi, ptaki drapieżne, drób i gołębie ozdobne), żeby wymienić te najpopularniejsze.

Jesteśmy przychodnią weterynaryjną, w której dobro pacjenta i jego komfort jest na pierwszym planie. Każdym zwierzęciem opiekujemy się z pełnym zaangażowaniem i troską, nie zapominając przy tym o dobrych relacjach z jego właścicielem. Tylko w atmosferze pełnego zaufania możliwe jest stworzenie skutecznej współpracy pozwalającej na szybkie dojście do zdrowia naszych pacjentów.

W obrębie przychodni znajduje się sklep zoologiczny, w którym można zakupić karmy i diety lecznicze renomowanych firm (m.in. Royal Canin, Hills, Purina) oraz specjalistyczne karmy dla ptaków i zwierząt egzotycznych (m.in. Versele Laga, Zupreem, Harrison’s Bird Food, Zuzala, Oxbow).

Dodatkowo wyróżnia nas leczenie zwierząt, które nie mają opiekunów mogących się nimi zająć. Razem z Fundacją Akcja dla Dzikich Zwierząt pomagamy rannym dzikim zwierzętom w powrocie na wolność. Planujemy w najbliższym czasie stworzyć w Vetice Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt.

Zapraszamy do Przychodni Vetika - miejsca przyjaznego zwierzakom, gdzie weterynaria to pasja!

Godziny otwarcia:

Dane kontaktowe:

Adres: ul. Lipska 49
Kod pocztowy: 30-721
Dzielnica: Podgórze XIII
Telefon: 511 195 708
WWW: http://www.vetika.com.pl/
Email: przychodnia@vetika.com.pl
Facebook
Google+

Personel:

← Powrót